מחקרים מעידים כי דווקא כשהילדים עדיין צעירים קיים חלון הזדמנויות לפתח חשיבה מתמטית יוצאת מן הכלל. חשיפה מוקדמת לשפה ולרעיונות מתמטיים מפתחת את המוח ומקנה לילד נקודת פתיחה טובה ויתרון משמעותי במקצוע המתמטיקה הנלמד בבית הספר.  בקורס "יסודות" אנחנו שמים דגש על חשיפה נכונה וחוויתית במינונים הנכונים והמדויקים לגיל ולרמת הילד. התכנים המתמטיים מונגשים בקורס באמצעות סיפורים, דפי חשיבה ומשחקים.
אוסף הסיפורים
הדיגיטליים המאוירים מהווה חלק ניכר מקורס "יסודות". הסיפורים מרתקים את הילדים, מעשירים את עולמם הפנימי ומעוררים בהם מוטיבציה לחשוב על בעיות מתמטיות ולשאול שאלות. מחקרים מראים שהקראה מתמדת של סיפורים לילדים בגילאים צעירים אלו, משפרת אצלם את השפה, מרחיבה את הדמיון והקשר בין השמיעה לראייה ואף תורמת להתפתחותם השכלית.
דפי החשיבה להורדה שישתחררו עבורכם בהדרגה במהלך הקורס, יסייעו לילדך  להוריד ולארגן את התיאוריות המופשטות שקבל מהסיפורים לכתיבה מתמטית מסודרת על דף. כי שכשהתאוריה מאורגנת נכון על הדף, היא תהיה מאורגנת נכון גם במוח.
שלל משחקי הקופסה שהילדים מקבלים הביתה בקורס "יסודות" מיועדים לתרגול והטמעה אבסולוטית של החומר. מחקרים רבים מדברים היום על היעילות הגבוהה של למידה דרך משחק שהיא למידה טבעית שהמטרות הלימודיות מושגות בה בדרך עקיפה, ושהילד הינו שותף פעיל בתהליך הלמידה ולכן מפיק ממנה תועלת מירבית.
בפרקטל אנחנו מאמינים כי חשיבה קודמת לחישובים ולכן הדגש הניתן בקורס "יסודות" הוא יותר על מחשבה, ומכיוון שהחומר מונגש לילדים בצורה כה קלילה וחוויתית, אפילו ילדים שאינם מתעניינים כל כך במתמטיקה, יתאהבו בה במהלך הקורס ויפנימו נושאים מתמטיים שאפילו לא חלמתם שניתן ללמוד ולהבין בגיל כה צעיר.
לקבלת סילבוס במייל ויצירת קשר לקבלת פרטים נוספים על הקורס מלאו פרטים כאן למטה

קורס יסידות לגילאי 5-6